Nacionalinės plėtros institutas įgyvendina projektus, skirtus viešojo sektoriaus efektyvumo didinimui, nevyriausybinių organizacijų stiprinimui, jaunimo verslumo ir lyderystės ugdymui, demokratijos ir pilietinės visuomenės plėtrai, instrumentų kūrimui ir tobulinimui Lietuvoje bei už jos ribų, ypač – posovietinėje erdvėje.

 

Nuo 2005 m.  įgyvendiname veiklas, finansuojamas iš struktūrinių fondų.

 

Vykdydami projektus bendradarbiaujame su organizacijomis iš Estijos, Baltarusijos, Prancūzijos, Airijos, Italijos, Baltarusijos, Moldovos, Gruzijos, Slovakijos, Ispanijos, Australijos, Danijos, Vokietijos, Slovėnijos, Austrijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir kt.

 

Lietuvoje Nacionalinės plėtros institutas plėtoja bendradarbiavimo ryšius ir dirba su viešojo administravimo institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir verslo įmonėmis, siekdamas skatinti gerosios patirties sklaidą, gebėjimų ugdymą, inovacijų diegimą, bei tokiu būdu stiprindamas šiuos tris sektorius, didindamas jų veiklos efektyvumą. Itin didelis dėmesys skiriamas viešojo sektoriaus funkcijų optimizavimui.

 

Nacionalinės plėtros institutas tyrimams atlikti buria išorinius ekonomikos, valdymo, verslo plėtros, socialinės apsaugos, teisės ekspertus ir tyrėjus, kurių dalis yra buvę vykdyto projekto „Vyriausybės dublis“ dalyviai.

Renginių kalendorius

Kontaktai

VšĮ Nacionalinės plėtros institutas

Į.k. 125449947

PVM kodas LT 100002621812

Naugarduko g. 41, 201-203 kab.

LT-03227 Vilnius

Tel./Faks. +370 5 2127782

El.p. npi@npi.lt

Narystė